Meist

Meie ettevõte on Eesti turul tegutsenud aastast 2003. Tegutseme nii perearstinduse-, laborivarustuse, kui laiemalt meditsiinitehnika ja -tarvikute valdkonnas nii Eestis kui ka kaugemal. Tunnustuse oleme saanud omal ajal nii gasell-ettevõttena, kui enamus viimaseid aastaid Eesti Kaubandus Tööstuskoja edukate ettevõtete TOP listis. Viimased 6 aastat on firmale omistatud Eesti krediidireiting AAA ning Eesti Eduka Ettevõtte kuldmärk. Isis Medical OÜ äritegevus põhineb pikaaegsel avatud ja usaldusväärsel suhtel nii tootjate, partnerite kui klientidega.

Meie firma nimi Isis Medical OÜ on tekitanud hetkemaailmas toimuva kontekstis tihti elevust. Oleme seisukohal, et me ei saa anda järgi mistahes nimelisetele inimsusvastastele liikumistele, mis võivad ühtlasi ajas tulla ja minna ühtede või teiste nimede all ning  juba seetõttu me põhimõtteliselt ei kaalu oma ettevõtte nime muutmist.

Me usume partnerlusse, usaldusse ja paindlikusse!

  • Kompetentne ja ühtne meeskond

    Pikaaegse kogemusega, mitmekülgselt koolitatud meeskond on võimeline leidma kliendile mistahes keeruka ülesande juures parima võimaliku lahenduse

  • Avatus ja usaldusväärsus

    Müüme kliendile eelkõige avatust ja usaldusväärsust. Nii tagame klientide ja partneritega toredad, tugevad pikaaegsed ärisuhted, mis oleks vastastikku nii hästi arendavad, kui äriliselt edasiviivad.

  • Tooted tunnustatud tootjatelt

    Ettevõtte tugevus, tunnustused ning suurus annab võiamaluse hoolikalt valida pakutavaid tooteid vaid parimatelt tunnustatud tootjatelt, kes suudavad tagada stabiilselt kõrge toodete kvaliteedi, toimivad tarned ja tugeva partnerluse